Rekrutacja: tel. +48 22 656 62 56, PKiN, VIII piętro, pokój 803A, Zapisz się online!

Aktualności

Komunikat Zgodnie z informacją podaną na egzaminie - zaległe ćwiczenia można składać drogą e-mailową na adres: fuchsel@onet.pl do końca lutego. Osoby, które z różnych przyczyn nie składały egzaminu w I terminie, mogą go złożyć w dniu 23 lutego o godz. 14.05 Przypominam o konieczności podpisywania prac, bo nie wszystkie mogę zidentyfikować.. Wszystkie osoby, zarówno z grupy niestacjonarnej, jak i z grup stacjonarnych uzyskały ocenę pozytywną z egzaminu. W marcu nie będę dostępna e-mailowo ani osobiście. dr Halina Füchsel

Zapraszamy do Dziekanatu po odbiór decyzji stypendialnych

RODO OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. przepisów: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 7 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przekazujemy informacje na ten temat w dokumencie "RODO informacja ogólna (Kliknij tutaj,aby pobrać dokument)" spełniając obowiązek informacyjny.


ROZSZERZENIE WSPÓŁPRACY ERASMUS PLUS

.Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie rozszerzyła współpracę Erasmus plus o Uczelnie z Rosji, Ameryki Łacińskiej oraz z Bliskiego Wschodu. Podpisaliśmy umowy międzyinstytucjonalne z Państwowym Instytutem Języka Rosyjskiego im. A. S. Puszkina w Moskwie, Narodowym Uniwersytetem Kolumbii w Bogocie, Narodowym Uniwersytetem Arturo Jauretche w Buenos Aires oraz Jordańskim Uniwersytetem Nauki i Technologii w Irbid.

Wszechnica Polska University in Warsaw enchanced its Erasmus plus cooperation with the Universities from Russia, Latin America and The Middle East. We signed interinstitutional agreements with The Pushkin State Russian Language Institute in Moscow, The National University of Colombia in Bogota, The National University Arturo Jauretche in Buenos Aires and The Jordan University of Science and Technology in Irbid.

EU-flag-Erasmus+_vect_POS.jpg


System obsługi zgłoszeń on-line

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom studentów uruchamiamy formularz pozwalający on-line zgłaszać sprawy związane z tokiem studiowania.
Kliknij tutaj, aby przejść do systemu zgłoszeń on-line


„TOTALNE DYKTANDO” Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO
Kliknij tutaj i zapoznaj się z relacją z wydarzenia
(wewnątrz tekst dyktanda)

Obraz-2-small.jpg
 


Adresy mailowe wykładowców - e-mail


Sieć WI-FI
Bezpłatny dostęp do Internetu dla studentów uczelni jest zapewniony w następujących lokalizacjach:

  • Pałac Kultury i Nauki, VIII piętro, Pl. Defilad 1
  • Budynek dydaktyczny, ul. Karmelicka 10

UCZELNIANA WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU DLA STUDENTÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zapraszamy od poniedziałku do piątku
pok. 832 „A" PKiN VIII piętro
w godz. 8.00 – 16.00

O Uczelni

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie kształci od 2001 roku m.in. na kierunkach: filologia angielska, a filologia hiszpańska, pedagogika, finanse i rachunkowość i wiele innych. Studia licencjackie i magisterskie.

Dowiedz się więcej ...

Tagi
Ostatnie wiadomości
PIT-y za rok 2018 do odbioru w Kwesturze do 17.02.2019.
Od 19 stycznia do 10 lutego br. studenci pedagogiki pod opieką dr…